fbpx

 • DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %-0,29
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,75
Astrolog Kadın
Astrolog Kadın
astrolog@kadin.info
Burçların Negatif Huyları / Yönleri Nelerdir?
 • 0
 • 100
 • 27 Temmuz 2022 Çarşamba
 • +
 • -

Burçların pozitif yönleri olduğu gibi başkalarını kıracak negatif yönleri de vardır. Bu negatif yönleri öğrenerek, kendi olumsuz yanlarınızı görmenizi sağlayacak bilgileri size aktarmak istiyoruz.

Burçların pozitif yönleri olduğu gibi başkalarını kıracak negatif yönleri de vardır. Bu negatif yönleri öğrenerek, kendi olumsuz yanlarınızı görmenizi sağlayacak bilgileri size aktarmak istiyoruz.

KOÇ BURCU

Koçlar, kendilerini ön planda tuttukları için bencil bir yapıya sahiptirler. Çabuk sinirlenirler ve hırslanırlar. Bazen kaba ve kavgacı tarafları ağır basar. İnatçılardır ve her şeyin en iyisini isterler. Beklentileri yüksektir ve kendilerini bu yüzden yıpratırlar.

BOĞA BURCU

Boğalar, tembel bir yapıya sahiptirler. Canları çok çabuk sıkılır ve bu yüzden söylenebilirler. Görüşlerine çok güvenirler ve kimse için esnetmezler. Bazen çok hoşgörüsüz olabilirler.

İKİZLER BURCU

İkizler değişken ruh haline sahiptirler. Bir anları, diğer anlarına uymaz. Fazla meraklı olduklarından çevresindekileri bazen sıkabilirler. Sinirlerini kontrol edemez ve yüzeyseldir.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler aşırı duygusallardır. Çok çabuk alınıp kırılırlar. Dengesiz olduklarından dolayı, bazen çok fazla heyecanlı bazen de depresif olabilirler. Katı görünüşlerinin altında zayıf kararktere sahiptirler.

ASLAN BURCU

Aslanlar, kendilerini çok beğenen ve züppe kişiliğe sahiptirler. Sizinle konuşurken çoğunlukla kafasından başka şeyler geçer. Sabit fikirli ve kibirli olmasından dolayı başkalarının söylediklerine değer vermez ve dinlemez.

BAŞAK BURCU

Başaklar, çok titizdirler. Her şeyin mükemmelini isterler ve başkalarından da bunu beklerler. Önemsiz durumları fazlası ile abartabilir ve zorluk çıkartabilirler.

TERAZİ BURCU

Terazilerin dayanılmaz özellikleri aşırı kararsız olmalarıdır. Gün içinde binlerce kez fikirlerini değiştirebilirler. Kinci ve hırslıdır. Ona yanlış yapanı kolay affetmez. Aynı zamanda saf bir yapıya sahip olan teraziler kolay etkilenir ve kanarlar.

AKREP BURCU

Akrepler, aşırı kıskanç ve kuşkucudurlar. Hayal güçleri çok geniştir, olmayan bir şeye inanıp o konuda tartışabilirler. İnatçı olmaları başkaları tarafından onu itici yapar. Başına buyruktur.

YAY BURCU

Yay insanı olayları fazla dramatize eder ve abartır. Zaman zaman kaprisli davranabilir. Dikkatsiz olması başkalarını patavatsızlık yaparak kırmasına neden olur. Sorumluluk almakta çok başarılı değildir.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar çok katı görünüşe sahiptirler. Başkaları onların yanında çok rahat olamazlar. Çok kesin tavırları ve tutucu bir görüşleri vardır. Para harcamaktan çok hoşlanmazlar ve gereksiz masraflardan kaçınırlar.

KOVA BURCU

Kova burcu insanlarının hayattan çok fazla beklentileri vardır. Beklentilerini gerçekleştirmek için çok fazla bir şey yapmaktansa kendiliğinden olmasını beklerler. Kapristen hoşlanmaz ve başkalarının duygularını ön planda tutmaz. Güvensizlerdir ve şüphecilerdir. Başkalarına güvenmek için uzun süre geçmesini beklerler.

BALIK BURCU

Balıklar, olaylara aşırı duygusal ve saflıkla yaklaşırlar. Hayal dünyalarında yaşamaktan hoşlanırlar. Herkesten ve her şeyden çok çabuk etkilenirler. Hayatlarının kontrolünü ellerine almakta zorlanırlar. Kararsızlardır.

Burçların negatif yönleri hakkında değerlendirme yaparken çok eksenli düşünmek gerekir. Zira bir kişi için kötü huy sayılan durum diğer kişiler için eğlenceli yada akılcı sayılabilir.

Astroloji hakkında daha fazla yazı okumak için lütfen tıklayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?